Гарантія

Офіційна гарантія на всю продукцію.

Гарантійні умови.
На всю продукцію, яка представлена ​​в нашому магазині, ми пропонуємо встановлену гарантію виробника.
Тут представлені товари найвищого якості, найвідоміших марок світових брендів.

Весь асортимент продукції, який представлений у нашому магазині, знаходиться в гарантійному обслуговуванні в спеціалізованих сервісних центрах, які в свою чергу надають діючі філіали в найбільших містах України.

Крім того, під час доставки заявок на нас пропонуються гарантійні зобов’язання перед покупцем на придбану в нашому магазині продукцію, де в обов’язковому порядку замовляють адреси сервісних центрів.

Гарантійний ремонт виробляється в офіційних сервісних центрах. Сервісні центри займаються ремонтом не тільки товарів, що знаходяться на гарантіях, але і післягарантійним ремонтом.

У нас діють наступні умови обміну та повернення товару:
Відповідно до діючого закону “Про захист прав користувачів” кожен покупець, який придбав товар у нашому магазині, може користуватися правом обміну або поверненням товару під час тестування четвертих днів із моменту покупки.

Обмін та повернення продукції можливо при умовах, якщо придбане видання не виявляється в експлуатації та не підключається, а також якщо товар не має зовнішніх пошкоджень та визнаків користування. Також у комплексі повинні зберігатися аксесуари, технічна документація, непошкоджені чеки, упаковка, пломби, заводські етикетки.

Повернути або обміняти товар неможливо, якщо:

  • товари доставлені без коробки;
  • повне або часткове пошкодження упаковки товару; виключення – якщо упаковка була аккуратно відкрита;

У разі, якщо придбаний товар вийшов із строї, для повернення та обміну виробляється при наявності рішень офіційного сервісного центру, що підтверджує, що всі умови експлуатації сумісники. Вишепереглядові умови відповідають усім вимогам закону “Про захист прав користувачів”, встановленому законодавством України.

X